Asansör Kabin Üretimi - SRL Asansör - Kabin, Kapı Grubu, Motor Grubu, Ray Grubu, Halatlar, Butonlar, Kumanda Panoları, Kablolar, Yedek Parça, Bağlantı Elemanları, Asansör Kabini, Asansör Motoru, Paket Asansör, Asansör Aksesuarları, Asansör Malzemeleri, Yürüyen Merdiven, Yürüyen Bant, Servis Asansörü, VVVF Asansör, Mrl Asansör, Hidrolik Asansör,Konya Asansör, Konya Asansör Firmaları, Asansör Firmaları, İstanbul Asansör Firmaları, Ankara Asansör Firmaları, Konya, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Komple Asansör Malzemeleri, Asansör Motorları, Motor Üretimi, Kabin Üretimi, Asansör Kabinleri, Asansör Butonları, Asansör Kapıları, Konya Asansör Kabinleri, Konya Asansör Motorları, Konya Asansör Firmaları, Asansör Firmaları, Konya Asansör Şalt malzemeleri, Konya Asansör Butonları, Konya Asansör Malzemeleri,En iyi Asansör Firması, Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat Seçenekleri, Türkiyedeki Asansör Firmaları
  • E-Posta: info@srlasansor.com

Asansör Kabin Üretimi

Srl Asansör, Kabin Modelleri, Konya Asansör Firması, Asansör Kabin Üretimi

Asansör Kabin Üretimi

Sizde Rakiplerinizden bir adım daha önde olun…

Gelişen asansör piyasası ve bilinç düzeyi artan asansör kullanıcılarının istek ve beklentileri her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle ürünlerimizin kalitesini ve pratik kullanımını arttırmakta, tasarımlarımızı geliştirmekte ve vermiş olduğumuz hizmetlerin standartlarını daha üst noktada tutmaktayız.

Konya SRL Asansör markamızla, üretmiş olduğumuz asansör kabinlerimizin iç dekorasyonlarında müşteri zevk ve beğenisine göre değişik özelliklerde kaplamalar kullanmaktayız.

Bu nedenle iş ortaklarımıza değişik modellerde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Müşterilerimizin isteğine göre paslanmaz kaplı, dekoratif paslanmaz kaplı, mobilya desenli, özel işlemeli mobilya kaplı, laminant kaplamalı, resimli laminant kaplamalı, lamine cam kaplamalı, resimli lamine cam kaplamalı, özel taş kaplamalı, ChromaLuxe resimli kaplama, mebran kaplama olarak asansör kabini üretimi yapmaktayız.

Konya SRL Asansör Kabin dekorasyonunun ayna kısmı kabin özelliğimize ve müşterilerimizin tercihine göre tam boy, yarım boy, orta tam boy ve ikili 1/3 tam boy ayna olarak dekore edilebilir. Konya Asansör küpeştelerinin ise, tekli, ikili, üçlü, dörtlü yarım paslanmaz ve özel paslanmaz küpeşte olarak asansör modeline ve müşterilerimizin tercihlerine göre tasarımı yapılmaktadır.

Konya SRL Asansör kabinlerimizin zemin kaplamalarını 20 mm doğal granit olarak tasarlamaktayız. İstenildiğinde asansör kabininin zemin bölümünde özel granit, temperli cam, resimli cam, antibakteriyel PVC kaplama v.b. alternatifler sunabilmekteyiz. Yük kabinlerinde baklava desenli sac, paslanmaz sac, çetrefilli alüminyum olarak da asansör kabinin zemini uygulanabilir.

Asansör kabinlerimizin tavan kısmında ise, desenli özel cam, özel mobilya kaplama ya da lazerle desen verilmiş paslanmaz kullanılmaktadır. Tavan aydınlatması olarak asansör kullanıcısını rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış ve aydınlatma standartlarına uygun florasan, led aydınlatma veya spot aydınlatma alternatifleri bulunmaktadır.

Konya SRL Asansör, montaj esnasında asansör kabininin daha hızlı ve pratik kurulabilmesi için bazı montaj çözümleri getirmiştir.

Asansör Kabin Havalandırması

Kullanıcıların en çok rahatsız olduğu diğer bir nokta ise kabin havalandırmalarının yetersizliğidir. En çok asansör kabininin içinde havasız kalmaktan korkulur.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz asansör kabinlerimizde, güçlü bir asansör tavan havalandırma sistemi mevcuttur. Elektrik kesilmesi halinde, asansör kabin duvarlarının alt kısmında ayrıca havalandırma delikleri bulunmakta ve bu havalandırma delikleri sayesinde kullanıcılara ferah bir ortam yaratılarak bu korkunun önüne geçilmektedir.

Firmamız Asansör Kabin,Asansör Motoru, Asansör Kapıları, Asansör ray Grubları, Asansör Halatları, Asansör Kumanda Panoları, Asansör Kabloları, Asansör Yedek Parçaları, Asansör Butonları ile Konyada  iyi bir üretim ve hizmet verebilmek için , siz müşterilerimizin daima yanındayız…