Yürüyen Merdiven - SRL Asansör - Kabin, Kapı Grubu, Motor Grubu, Ray Grubu, Halatlar, Butonlar, Kumanda Panoları, Kablolar, Yedek Parça, Bağlantı Elemanları, Asansör Kabini, Asansör Motoru, Paket Asansör, Asansör Aksesuarları, Asansör Malzemeleri, Yürüyen Merdiven, Yürüyen Bant, Servis Asansörü, VVVF Asansör, Mrl Asansör, Hidrolik Asansör,Konya Asansör, Konya Asansör Firmaları, Asansör Firmaları, İstanbul Asansör Firmaları, Ankara Asansör Firmaları, Konya, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Komple Asansör Malzemeleri,Asansör Motorları, Motor Üretimi, Kabin Üretimi, Asansör Kabinleri, Asansör Butonları, Asansör Kapıları, Konya Asansör Kabinleri, Konya Asansör Motorları, Konya Asansör Firmaları, Asansör Firmaları, Konya Asansör Şalt malzemeleri, Konya Asansör Butonları, Konya Asansör Malzemeleri,En iyi Asansör Firması, Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat Seçenekleri, Türkiyedeki Asansör Firmaları
  • E-Posta: info@srlasansor.com

Yürüyen Merdiven

Yürüyen Merdiven

Verimlilik

Ürün yelpazemizdeki ürünler, çok yüksek trafik seviyelerini destekler, 
havaalanı veya metro istasyonunda olduğu gibi son derece zorlu koşullarda optimum performans sunar.

Uyarlanabilirlik

Her bir tasarım bir bütün olarak değerlendiriliyor, bu da farklı asansör çözümlerini birleştirip mükemmellik için birbirlerini tamamlamamızı sağlıyor. Tasarım ve performans gelişimi için  ekip ruhumuzla üretiyoruz.

Güvenilirlik

SRL ürünleri tasarım aşamasından üretim aşamasına kadar uzman bir ekip tarafından kontrol edilmektedir. Ürünlerimiz, güvenilir bir çözümden çok daha fazlasını garanti eden kapsamlı bir performans aşamasından geçiyor.

Emniyet

SRL  yürüyen merdivenler ve hareketli yürüyüş bantları,  teknoloji, verimlilik ve uyarlanabilirlik açısından bir adım daha ileri gidiyor. Çok çeşitli olasılıklar, her durumun mükemmel olmasına bakılmaksızın her bir seçimin uygun olmasını sağlar.

Tip

Ticari

Kurulum

İç mekan/ Dış Mekan

Çalışma Saati

16 saat

Hız (m/s)

0.5

Yükseklik(m)

2m-8m

Motor Tipi

Tek hız-VVVF